Červen 2010

O čem je Liberty Walk

27. června 2010 v 12:37 | Miley |  Články
Písnička Liberty walk je na novém albu Can´t be tamed jako první.Miley sdělila,o čem je.

Miley řekla pro MTV, že nové album Can't Be Tamed je k posílení postavení žen: ,,Myslím, že nejlepší je 'Tamed' a 'Liberty Walk'. Je to osvobození od všeho co si myslíte, že Vás drží zpátky. Myslím si, že to je opravdu důležité zvláště u dívek protože jim mnoho lidí říká 'Ne, nemůžeš to udělat' nebo 'Musíš to udělat protože to řekla máma, táta a učitel'. Jsou to její rady? Myslím, že je důležité to, co chcete dělat sami podle sebe do konce svého života."

O Liberty Walk: ,,Napsala jsem jí pro ženy, které uvízly ve vztazích, které nefungují a je to taneční píseň. Je to druh smutné balady ale je to píseň na párty. Je to o osvobození."

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!

23. června 2010 v 18:40 | Miley |  Články
CBT
Tak a je dokonáno-právě jsem si objednala nové CD Can´t be tamed!Sice jen regionální verzi,ale tak texty písniček si můžu najít na internetu.. :)Mooc se těším až mi přijde!Zatím jsem nadšená z písniček Can´t be tamed,Scars a Robot,ale až CD dojde tak se mi určitě bude líbit celé! :)


Miley má svůj první dům!!!

6. června 2010 v 20:53 | Miley |  Články
Miley Cyrus dostala klíče od svého prvního domu. 
Zpěvačka Miley Cyrus (17) se připravuje na stěhování do svého domu za 3,4 milionu dolarů. Její nový domov je umístěn v blízkosti domu rodičů. 
Hvězda the Hannah Montana si podle Radar Online koupila dům v Toluca Lake v Californii se čtyřmi ložnicemi už loni. Ale rekonstrukční práce byly dokončeny až nyní. 
K domu údajně patří také tenisový kurt, bazén, nahrávací studio a dům pro hosty se dvěma ložnicemi. 
Miley se nedávno svěřila People, že by chtěla, aby její první dům stál za to, takže na něm pracovala její maminka, interiérová designérka. 
Do budoucna by Miley mohla mít za sousedy Ashley Tisdale, Hilary Duff, Jonas Brothers nebo Jennifer Love hewitt.