Červenec 2010

Rena Durham

30. července 2010 v 19:24 | Miley |  Photoshoots
Z roku 2006

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New dess by unlimited-miley.blog.cz

27. července 2010 v 20:13 | Miley |  Články
Já nějak nemám inspiraci,tak jsem použila jeden z free desůů tohohle úžasnýho blogu :)

Mileynino štěně Sophia

27. července 2010 v 14:13 | Miley |  Články
Miley Cyrus odhalila magazínu M,jak jí její štěně Sophie změnila život: ,,Mám sedm koní,rybičky, a já nevím kolik kuřat.Mít psa , ale změnilo můj život k lepšímu.To mě naučilo k zodpovědnosti a lásce"


,,Upřímě řečeno,jsem nerada když jsem oddělena od svých psů.Nechci aby moje štěnata zapomněla na svou maminku,která jsem!Když jsem v hotelu který neumožnujě mazlíčky skusím prosit abych se knim mohla alespon přitulit"


,,Je to opravdu těžké usnout,když moji psi nejsou se mno v posteli!Na jedné straně spí Shitzu a Loco a na druhé straně Sophii která má ráda i spaní na čele!"


,,Psi nemají skryté agendy, víš, co myslím?Nehledají nic jiného než mou lásku.Psi se mě drželi i když jsem nebyla Hannah Montana.Jsou nejlepšími přáteli a jejich láska je upřímná a hluboká"

"Šejkování" Miley Cyrus

27. července 2010 v 14:06 | Miley |  Články
Miley Cyrus
ČLÁNEK Z DÍVKA WEBU:
Celebrity mají občas ve zvyku zapojovat se i do prací, které dělají jinak úplně obyčejní lidé, kteří si o slávě mohou nechat jen zdát. Ať už jde o charitativní akce, kdy například chudým servírují jídlo nebo obsluhování za barem. Toho se nedávno účastnila třeba Lindsay Lohan a po ní teď za bar nastoupila Miley Cyrus. Ve známém americkém mléčném baru Milions of Milkshakes vyfasovala slušivou zástěrku a sama se chopila přípravy lahodného shaku, stejně jako její kámošky.

Jejich počínání chvílemi sice připomínalo pečení dortu pejska a kočičky, protože do shaku naházely co se dalo, ale musíme uznat, že se vážně snažily. A co si "upekly" to si také "snědly", protože místo, aby shaky prodaly návštěvníkům baru, tak je čaply a hnaly se k autu. Co na tom, že utekly bez placení, za tři shaky má totiž tenhle bar reklamu k nezaplacení.

Miley si zahraje s Demi Moore!

27. července 2010 v 14:03 | Miley |  ČlánkyČLÁNEK Z DÍVKA WEBU:
Miley Cyrus a Demi Moore
Vypadá to, že Miley se snaží v poslední době vymanit ze škatulky "Hannah Montana". I díky novému filmu, který chystá...
Říká se, že nejhorší pro herce je, když si ho jeho fanoušci zařadí pod jednu roli a ta se sním táhne celý život. Přesně takhle dopadla Michelle Merciere jako Angelika a přesně takhle nechce dopadnout Miley Cyrus. A dělá pro to všechno!
Nejenže v poslední době rozvířila spekulace o tom, že končí v seriálu Hannah Montana, ale především se snaží získat úplně jiné role, než tu, kterou ztvárnila v HM. Už v červnu ji uvidíme v romantickém filmu The Last Song, zahraje si i ve filmu Sex ve městě 2 a příští rok se nejspíš objeví po boku hollywoodské hvězdy Demi Moore!

V připravovaném filmu "L.O.L. (Laughing Out Loud)" si Miley zahraje 15 letou teenagerku, o které si její matka (Demi Moore) myslí, že je pořád její "malá holčička". Jasně, že to tak není, protože dělá a prožívá všechno to, co k tomuto věku patří. Její matka se s dospívání dcery musí nějak vyrovnat, stejně jako s rozvodem, kterým si právě prošla.

Film by měl vzniknout podle francouszké předlohy z roku 2008 a pokud všechno dobře dopadne, tak se na tu

Liam Hemsworth: "Život s Miley není lehký"

27. července 2010 v 14:01 | Miley |  Články
ČLÁNEK Z DÍVKA WEBU:
Australský herec Liam Hemsworth v nedávném rozhovoru přiznal, že nevěděl, že je Miley Cyrus taková hvězda, které je věnována tak velká pozornost.
Jak sám řekl: "Znal jsem Miley ze seriálu Hannah Montana, ale netušil jsem, že se kolem toho děje v Americe takové šílenství. Je to opravdu divné, když Miley na každém kroku pronásledují fotografové a davy fanoušků. Ze začátku to pro mě byl opravdu velký šok.Není lehké všechno to dění okolo Miley ustát. Chtěli bychom si někdy vyjít ven jen tak sami, ale to je nemožné a musím přiznat, že je to pro mě, ale i pro Miley, někdy dost těžké," posteskl si.

Liam ještě dodal, že pořád nemůže pochopit, proč lidé tolik touží po informacích z jejich soukromí, ale že už se s takovou pozorností učí žít. Rozhovor ukončil slovy: "Jsem s Miley šťastný a to, co se děje okolo nás, na tom nic nezmění".
Liam Hemswort a Miley Cyrus

Miley o natáčení Last songu

27. července 2010 v 13:59 | Miley |  Články
STARS: Miley Cyrus:
Článek BRAVO WEB:

Už brzy se v kinech objeví film Poslední píseň a my jsme se Miley Cyrus zeptali, jak jí bavilo natáčení a co se jí honilo hlavou, když se před ní poprvé objevil její miláček Liam Hemsworth!

BRAVO: Jak tě změnilo natáčení filmu Last Song?
Miley:
"Měla jsem kolem sebe tým super lidí, kteří mi se vším pomáhali. Chtěla jsem například zamluvit kámošce letenku, ale nevěděla jsem jak a oni to pro mě zařídili. Na to nejsem zvyklá."

BRAVO: Takže se ti to líbilo?
Miley:
"Ta pomoc byla úžasná, ale cítila jsem se jako malý dítě! Chůvu už nepotřebuju, takže při natáčení dalšího filmu, chci mít víc svobody."

BRAVO: Co se ti honilo hlavou, když jsi poprvé uviděla Liama?
Miley:
"Ufff, ten je velkej! Tohle přesně jsem si tenkrát řekla!" :-)

BRAVO: Líbil se ti tedy hned na první pohled?
Miley:
"Líbil se mi, ale myslím, že jsme oba dva daleko hlubší lidi a nezáleží nám jen na tom, jak kdo vypadá. Takže doopravdy jsem se zamilovala, až když jsem ho víc poznala!"

BRAVO: Brzy se objevíš v seriálu Sex ve městě. Která z hlavních hrdinek je ti nejbližší?
Miley:
"Každýmu je nejsympatičtější Carrie, ale já zbožňuju Kim Cattrall, takže je to Samantha."
BRAVO: Proč právě ona?
Miley:
"Je z nich nejžhavější, nejvtipnější a má jiskru! Chtěla bych být jako ona."

Miley byla pořádně naštvaná na paparazzi!

27. července 2010 v 13:58 | Miley |  Články
STARS: Miley Cyrus: Konflikt s paparazzim! - foto
BRAVO ČLÁNEK WEB:
Milá a přátelská! Taková je obvykle Miley Cyrus (17). Minulý týden ale dokázala, že se umí i pořádně rozčílit! Důvod? Dotěrný paparazzi!
"Jeli jsme s Liamem do studia a všimla jsem si, že za námi jede nějaký stříbrný kabriolet," vypráví Disney star: "Když jsme jeli na oběd, bylo to auto zase za námi a když jsme se z oběda vraceli tak také!"

To už ale Miley dopálilo natolik, že zadupla brzdy a na slídivého fotografa vystartovala s pořádně ostrýma hláškama! "Miley vypadala vážně naštvaně," prozradil jeden kolemjdoucí: "Ten fotograf byl ale neuvěřitelně drzý a působilo to, jako by se jí vysmíval do očí!"

Zabralo, až když z auta vystoupil i urostlý Liam Hemsworth. "Tomu člověku bylo úplně jedno, co říkám, ani nevylezl z auta a pořád mě fotil. Teprve když uviděl, že vystupuje Liam, tak položil foťák a začal se omlouvat," svěřila se Miley s tím, že paparazzi pak rychle nastartoval a odjel!

"Jsem opravdu naštvaná! Myslím, že se nechávám fotit tak často, že by mi tihle vlezlí fotografové mohli dopřát alespoň trochu soukromí," řekla Miley na závěr!

Francouzský přebal Miles to go

27. července 2010 v 13:55 | Miley |  Články
Takhle vypadá Mileyna knížka ve francouzské verzi.

jjol

Live koncert z O2 areny-Can´t be tamed DVD

8. července 2010 v 3:22 | Miley |  Články
Celý koncert ke shlédnutí!!! Užijte si to!!! :)


NOvý shoot k HM 4!

6. července 2010 v 20:44 | Miley |  Photoshoots
Opravdu krásné!!!

imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Intro k Hannah Montana forever

5. července 2010 v 21:44 | Miley |  Články
Miley to tam moc slušííí :)


Design Can´t be tamed

4. července 2010 v 2:30 | Miley |  Designy blogu
Tak je tu new design!jsem s ním spokojená až na to že se mi to psaní nějak nechce vejít do dessu..no ještě na tom zkusím máknout:)

f

Miley je ostříhaná!!!

4. července 2010 v 0:33 | Miley |  Články
Nová image-světlejší vlasy a délka na ramena.Asi chtěla změnu,osobně ale spíš preferuju dlouhý-už jen proto,že je mám sama taky :DAle tak změna je život a ona si je může nechat prodloužit kdykoliv bude chtít!


imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.comimagebam.com


Ti lidi nenechají Miley ani chvilku v klidu

4. července 2010 v 0:30 | Miley |  Články
No,je to sice starší,ale což...Miley byla s rodinou v restauraci na obědě a hned byl rozruch.Když odcházeli,tak se Miley nechala s někým vyfotit,ale to víte fotáky blejskaly furt.A taky se jí pořád na něco ptali.Já ji za to moc obdivuju,že je vždycky tak milá a usměvavá a že se ráda s někým vyfotí,ale stejně,myslím si že je to dost záhul.