Únor 2011

Look 1.

16. února 2011 v 23:02 | Miley |  Líčení podle Miley+návrh výrobků :)

Tak a je tu první look :)
Mils si sice většinou potrpí na přirozené a jemné líčení-aby to vypadalo,že není nalíčená,ale přitom je-takové líčení dá nejvíc práce.
Přece jen spíše zvýraznuje oči.Obrácený styl jí moc nesedí( alespon podle mě).
A ted už k samotnému návodu:

Miley to na téhle fotce moc sluší,vypadá přirozeně,ale přece jen výrazněji než kdyby byla nenalíčená.

1.Na místě před líčením je potřeba plet vyčistit-make-up pak vypadá lépe.
Použijte např.Blemish clearing od Avonu-za pouhých 30 sekund se plet krásně očistí od nečistot :)
Poté plet ošetřete peelingem-odstraní odumřelou kůži.Když toto neuděláte,šupinky pod make-upem budou vidět a vypadá to fakt děsně,zkazí to celý dojem.
Peeling bych doporučila také z Avonu např.z řady Planet spa.Je tělový takže je univerzální :)
Pak ještě plet ošetřete pletovou vodou,je jedno jakou např. Clean and Clear
Poté plet namažte nějakým krémem na obličej a nechte ho vpít.Je jedno jaký bude :)

Až budete mít celkové čištění hotové,můžete se pustit do líčení :)2.Každý vám bude radit,aby jste nejdřív vytvořily make-up a až pak líčení očí a rtů.Já říkám,že je to blbost,jelikož když se něco nepovede a budete potřebovat něco umáznout,zníčíte i makeup,takže je lepší začít u líčení očí.

Miley si oblíbila kouřové líčení očí.Je to i mé oblíbené,jelikož to vypadá daleko líp než jen jeden stín.Chce to trošku cviku,ale každá z vás na to určitě přijde.
Na této fotce má Miley jemně hnědé stíny.
Doporučila bych Miss sporty Duo oční stíny Fabulous,odstín 205,ty jsou přímo dokonalé.Ilustrační obrázek zde:


K vnějšímu koutku vytvořte z tmavého stínu tkzv.půlměsíc,ale prohnutý celkově do obloučku.Udělejte tmavým stínem i trošku tenkou linku k dolnímu víčku.Zbytek oka vykreslete světlým stínem-ale pozor ne až pod obočí.Tam můžete použít korektor stejné barvy jako bude váš makeup.Přechod mezi odstíny dobře rozetřete-ideální je použít štětec na oční stíny.Stíny roztírejte vždy od vnějšího koutku k vnitřnímu.Ilustrační obrázek štětce:
Dále budete potřebovat černou kajalovou tužku na oči.Radím do toho trošku investovat,aby opravdu malovala a nedřeli jste si oko.Popřípadě ji můžete nad zapalovačem mírně nahřát-lépe pak líčí.Doporučuji např.Color trend od Avonu
Na horním víčku namalujte silnější linku.Začněte u vnějšího koutku tenkou linkou a směrem k vnějšímu ji mírně zesilujte.Aby jste docílili kočičího pohledu,nezahýbejte linku u vnějšího koutku podle tvaru oka,ale namalujte ji rovně,kousek dál než je délka víčka.Od konce takto namalované linky ji mírně protáhněte ke spodnímu víčku a vedte ji jemně mezi řasami přibližně do půlky oka,ale tato linka musí být opravdu jemná.Pokud vám u vnějšího koutku oka vzniklo prázdné místo jednoduše ho tužkou domalujte.
Poté řasy naličte řasenkou,která vám vyhovuje.Ideální je na prodloužení řas,pokud máte brýle doporučuji spíš zhuštující řasenku-dlouhé řasy by se vám mohli obtisknout na brýle a to by asi nevypadalo nejlépe.
3.Ted přejdeme k samotnému makeupu.U toho platí jednoduché pravidlo-vždy volte odstín který odpovídá vaší barvě pleti,nebo je o jeden odstín tmavší.Nikdy nekupujte tmavší nebo světlejší odstíny,je to pak hrozně poznat a vypadá to nepřirozeně jako maska.Pokud si nejste jisté,tak vyberte světlejší odstín.
Doporučuji makeup so matte perfect stay od Miss sporty.
MISS SPORTY - Make-up So Matte Perfect Stay 30 ml

Makeup na plet nanášejte v malé vrstvičce krouživým pohyby po celé pleti.Kruhy pod očima a nedokonalosti zamaskujte korektorem stejné barvy jako je makeup.Např So clear od Miss sporty
MISS SPORTY - Korektor So Clear

Pamatujte na to že makeup i korektor musíte velmi dobře rozetřít,jinak vzniknou nevzhledné fleky.Poté plet napudrujte matujícím pudrem ve stejné barvě jako makeup-zaručí dokonale matný vzhled pleti.Např.Pudr od Miss sporty So Matte.
MISS SPORTY - Kompaktní pudr So Matte 11 g


Pudr nenanášejte přiloženou houbičkou!Vytváří se nevzhledné fleky!Raději ho naneste štětcem na pudr.Je velký a krásně a rovnoměrně pudr nanese.Ilustrační obrázek štětce.

Aby celkový vzhled nepůsobil nepřirozeně a dodali jsme obličeji jas a zář jako má Miley na fotce,musíme ne tvář nanést tvářenku.Zapomente na jednobarevné tvářenky,vypadají uměle.Úžasné jsou rozjasnující perly na tvář od Avonu.Jsou různobarevné,čímž vznikne krásně vyrovnaný odstín.
Velmi jemně v nich oprášime štětec na pudr,tak aby byly oprášeny pouze vrchcní štětiny,usmějeme se do zrcadla a na vystouplé tváře jedním tahem namalujeme zdravíčko-postupujeme přitom od nosu ke spánku.Tím,že jsme štětec perlami oprášili tak málo,bude zdravíčko velmi přirozené a tvář opticky rozzáří.To samé zopakujte i na druhé tváři-dbejte na to aby jste zdravíčko nalíčili ve stejné výšce.Poté štětec opět jemně oprašte v perlách a ,,ťupáním" je aplikujte na zbytek obličeje-krásně ho to rozzáří.
4.Miley má na fotce rty v nude stylu,čehož docílíme tak,že rty jemně přetřeme korektorem,aby jsme potlačili jejich přirozenou barvu.Poté použijeme bud jemně růžovou rtěnku nebo lesk-myslím,že lesk bude lepší :) Např od Avonu Plump pout odstín Pink nectar.

A je hotovo! Doufám,že se vám tento look povedl a příště vytvořím další!
A prosím kopírujte se zdrojem tohle je z mé hlavy :))


Pokud by vás zajímal konkrétní look na nějaké fotce,tak mi sem klidně hodte odkaz a já zkusím udělat návod :)

Úvod

16. února 2011 v 21:47 | Miley |  Líčení podle Miley+návrh výrobků :)
Myslím,že proto,že je Miley světová celebrita,tak by se jí hodně fanynek chtělo přiblížit-přinejmenším,alespon v líčení.
Vždy sem dám nějakou fotku a pokusím se napsat postup a přidat návrh vhodných výrobků.
Pokud najdu profesionální líčení na youtube,tak přidám video :)

Hodně štěstí při vytváření looku a lá Miley! :)

Design blue nature

10. února 2011 v 20:57 | Miley |  Designy blogu
Tak jsem vyrobila nový design,myslím,že vypadá dost dobře :))

fg

Marie claire shoot

10. února 2011 v 19:47 | Miley |  Photoshoots
Tak tu má new fotky! Mils je na nich prostě neodolatelná,koukněte sami!

imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

A tady ještě obálka časopisu a sken

imagebam.com
imagebam.com

Marie Claire photoshoot

10. února 2011 v 19:43 | Miley |  Články
Mám tu video z focení pro časopis Marie claire :) Ty fotky jsou úžasný,přidám je do galerie :)

Miley je prostě úžasně stylová!