Prosinec 2011

Miley at the American Giving Awards 2011

11. prosince 2011 v 14:20 | Miley |  Ostatní

Mám pro Vás nějaké new fotky Miley!Má nádherné šaty!Ten culík bez ofiny mi k ní moc nejde měla by mít aspon pramínek u obličeje ale jinak moc pěkné.Z boku je vidět,že si tam nechala nastavit pár blondatých proužků a vypadá to krásně :)

MileyTajemný black and white look

6. prosince 2011 v 21:46 | Miley |  Líčení 4 all :))
Dneska si ukážeme jak vytvořit styl alá obrázek pod textem :D


Tenhle look vypadá nádherně.Je tajemný,přitažlivý,ale zároven také jednoduchý a hodící se skoro ke všemu.
Budete potřebovat čtyři věci:Stíny duo ( černý a bílý),tužku na oči (černou),řasenku (černou) a nějaký dobrý štětec na oční stíny,bez kterého se neobejdete při jakémkoliv líčení.

Klasickým aplikátorem očních stínů,jako je např. tenhle


nanesete na půl oka od vnítřní strany koutku bílý stín a na druhou půlku černý stín.S tou černou pracujte opatrně.Směrem k vnějšímu koutku oka směrujte stín trochu nahoru v šikmé linii s obočím,ale ne moc.S černým stínem také trochu podmalujte spodní řasy jako je to na obrázku.Můžete použít např. S-he stíny,já osobně jsem s nimi moc spokojená :)
Vypadají nějak takto,původní obrázek jsem nenašla:

Tak,ted přijde na řadu ten speciální štětec na stíny.Vypadá nějak takhle


A vy s ním pěkně rozetřete rozdíl mezi barvami.Nejprve jedete od bílého stíny až z koutku oka přes celé oko až přes černou barvu,celou plochou štětce,poté si štětec o něco oprašte a jen těmi vrchními štětinami,v podstatě tím ,,hrotem" štěce jedete od černé jen tenkou linku na té prohlubni,v podstatě pod nad očnicovým obloukem,asi tak do půlky.Pokud se Vám zdá linie u spodních řas moc silná,můžete ji také jemně rozetřít.Nakonec opět sáhněte po bílé a vymalujte jí jemně prostor pod obočím.
Nakonec orámujte oči černou tužkou-ořezanou a zakončete svoje dílo řasenkou.
Hotovo! :)


MileyVampire´s Love by Essence!

6. prosince 2011 v 21:17 | Miley |  Líčení 4 all :))
Víte,že Essence vytvořila kolekci pro všechny milovníky upírů? A nejen pro ně! Kolekce je plná tmavých a tajemných barev a pokud si v nich libuješ i ty,utíkej se mrknout do drogérky zda ji ještě najdeš v oběhu!

Nejvíc miluju ty stíny jsou naprosto boží :))

Takhle vypadá celá kolekce :)


Kombinací barev si můžeš vytvořit báječný upírský vzhled,jako je to třeba ukázáno v následujícím videu. :)

Miley

PS:Přijde mi,že slečna má to pravé očko namalované lépe,chce to si pohrát :)


Nová rubrika Ličeni 4 all!

6. prosince 2011 v 21:09 | Miley |  Články
Tak vážení,mám pro Vás novou rubriku!Ta je pro všechny holky bez ohledu na to,zda máte či nemáte rádi Miley a taky bez ohledu na to,jaký styl líčení se Vám líbí,budu se snažit sem zařadit všechno všeobecně :)

Miley