Leden 2012

MILEY A SELENA NAHÉ PRO PLAYBOY?

29. ledna 2012 v 19:48 | Miley |  Články
Časopis Playboy oslovil Selenu Gomez a Miley Cyrus. Chtěl by s nimi nafotit odvážné fotky. Co na to tyhle dvě stars?
Podobným způsobem se fotila do prosincového čísla také Lindsay Lohan a vydánís jejími fotkami trhlo rekord v prodejnosti. Vydavatel si tedy slibuje stejný, ne-li větší úspěch i od fotek Miley a Seleny. Ty by rád viděl na obálce časopisu!

Podle britského ´Now Magazine´ jsou obě celebrity hodně vysoko na seznamu dívek, které by se v Playboyi měly objevit. Miley je údajně na žebříčku ještě výš, i když vydavatel tuší, že je to nejspíš jen nereálné přání jeho čtenářů.

"Pro obě dívky by focení na naši obálku byla obrovská věc, i když není pravděpodobné, že by nám na focení kývly," dává tušit vydavatel. "Miley ale nemá po skandálu s kouřením marihuany úplně neposkvrněnou pověst, takže doufáme, že by její tým mohl dovolit trochu drsnější image a zkusit i něco nového," uvažuje.

Zatím to ale vypadá, že ne všechna přání se plní, a zřejmě se nesplní ani toto vydavatelům pánského magazínu...

MILEY CYRUS & SHAKIRA v duetu

29. ledna 2012 v 19:44 | Miley

Pro dobrou věc

Pro pomoc postiženým dětem s onemocněním srdce se rozhodly spojit Miley Cyrus a Shakira. Jejich společný duet "Love & Rock" bude představen na Valentýna.
Miley Cyrus je nyní VIP členkou organizace Amnesty International a podílela se na kompilaci Chimes Of Freedom, kde své síly spojili i Sting, Adele či My Chemical Romance.
Co se týče dalších novinek Miley, tak během letošního roku by se do kin měla dostat znovuzrozená americká komedie "LOL: Laughing Out Loud", kde zpěvačka ztvární hlavní roli. Nyní se dokonce spekuluje, že má udělány plastiky obou prsů vzhledem k tomu, že začala nosit odhalené plné dekolty.
Naopak Shakira vydala před pár týdny živák z koncertu v Paříži "Live From Paris". Záznam koncertu z pařížskéPalais de Bercy z absolutně vyprodaného posledního světového turné vyšel na DVD, Blu-Ray discích a v kombinaci na CD+DVD. Fanoušci si tak při sledování show vychutnají nejen všechny zásadní hity kolumbijské zpěvačky, ale exkluzivně se dostanou i do zákulisí celého koncertu.

LOOK Á LA MILEY-velmi jednoduše

29. ledna 2012 v 19:43 | Miley |  Líčení podle Miley+návrh výrobků :)
Zdroj:Bravogrirl

BEAUTY & FIT: Look á la Miley Cyrus - fotoKdo by nechtěl vypadat jako Miley? Vždyť ona je tak krásná, úžasná, zářivá, no prostě dokonalá! Poradíme ti, jak mít styl Hollywoodské star...

Krok 1: OČI

Miley si oblíbila kouřové oči. Docílíš jich pomocí černé tužky na oči. Udělej si silnou linku podél řas a rozmaž ji přes celé víčko tak, aby u řas byla nejvýraznější a nahoře téměř nebyla vidět. Můžeš použít i šedé oční stíny, ale tužka je trvanlivější. Nakonec, aby byl tvůj pohled dokonale kočičí, použij na řasenku se zhušťujícím efektem.
Tip: Pokud chceš můžeš použít i barevné stíny. Tekutými linkami zvýrazni oči podél řas a nanes stíny. Miley zbožňuje hnědé nebo zlaté.

Krok 2: NEDOKONALOSTI

I Miley je "puberťák", takže se jí na obličeji čas od času objeví nějaký ten pupínek. Použij korektor! Každou nedokonalost na své pleti zamázni korekční tyčinkou a tu pak rozmaž tak, aby nebyla na první pohled vidět.
Tip: Jestli tě trápí kruhy pod očima, použij slabou vrstvu korektoru i na ně.

Krok 3: TVÁŘE

Miley vždy vypadá upraveně, ale nikdy "zmalovaně". Jdi v jejích stopách. Na tváře nanes jen málo výraznou tvářenku nebo jejich líčení úplně vynech.
Tip: Dej pozor při oblékání. Obtisknutá tvářenka na tričku je pořádný trapas.

Krok 4: RTY

Jen zcela výjimečně uvidíš Miley s výrazně namalovanou pusou. Vyber si proto lesk ve stejné barvě jako jsou tvoje rty nebo o odstín světlejší. Lesk nanes vždy jen na rty a nikdy mimo ně! Abys nevypadala, že jsi právě poobědvala něco pořádně mastného!
Tip: Lesk na rtech moc dlouho nevydrží, proto ho nos stále při sobě.

Miley Cyrus přezpívala Smells Like Teen Spirit od Nirvany

29. ledna 2012 v 19:41 | Miley |  Články
Osmnáctiletá zpěvačka Miley Cyrus si pro fanoušky, kteří na konci dubna dorazili na ekvádorský koncert, nachystala překvapení. Do setlistu zařadila předělávku hitu Smells Like Teen Spirit od své oblíbené Nirvany.
"Hodně fanoušků mi říká, že jsem je inspirovala k tomu, aby si šli za svým snem," řekla Miley na pódiu. "Takže teď vám zahrajeme písničku, díky které tady stojím. Je hrozně těžké být na turné, protože je vám smutno po blízkých, po rodině. Tohle je song, který jsem si vždycky zpívala s mladším bráchou. Ten se mnou na šňůře být nemůže, proto mu ho věnuju," vzkázala domů.


Miley Cyrus featuring Johnzo West - "You're Gonna Make Me Lonesome When You Go"

24. ledna 2012 v 1:01 | Miley |  Videoklipy
Miley a Jonzo West zpívají cover contry songu Boba Dylana.

You're Gonna Make Me Lonesome When You Go

Je to krásně pohodové a Miley country styl sedí :)


Kočičí oči s barvou šampaňského a upírsky rudými rty

3. ledna 2012 v 22:24 | Miley |  Líčení 4 all :))
Dneska si vysvětlíme nádherný výrazný look,který však vyžaduje jistou dávku preciznosti.Ovšem výsledek stojí za to! Budeš neodolatelná!


Očisti si obličej,jako jsme si to říkali v prvním návodu a můžeš přikročit k líčení.
Nejprve si nalič oči,bude ti stačit jeden jediný odstín,v barvě šampaňského.Použít můžeš například odstín vlevo z obrázku-Astor Pure colors odstín 120


Pěkně vymaluj celé oko,pokud bude barva nevýrazná zkus si aplikační štěteček navlhčit-mokré stíny jsou výraznější.

Ted přijde ta těžší část-oční linky.Tohle vyžaduje hodně pevnou ruku a dostatek času.Linku vykresluj po malých kousíčcích a na konci oka ji protáhni rovně! kousek za,asi tak,aby konec linky byl souběžně s obočím.To že linku uděláš rovně ti ji samo vykreslí nahoru.Taková finta fň :))
Použít můžeš jak jakékoliv tekuté linky se štětečkem,tak i ty ve fixu.Pokud nemáš ráda tekuté linky,nahrad je černou tužkou na oči a řasy nalič objemovou řasenkou například Astor-volume definer

Na tvář nanes makeup,který ti vyhovuje.Pokud máš podkladovou bázi,je to jen dobře.Nezapomen makeup dobře rozetřít prsty at se ti neudělají nevzhledné fleky a výsledek zakonči oblíbeným pudrem.

A hurá na rty!
S červenou rtěnkou bude potřeba také trocha opatrnosti at nevypadáš jako klaun.Pokud si nejsi jistá,použij raději štěteček a vykresli rty postupně.
Použít můžeš třeba Astor Soft sensation and colagen odstín 435


Pokud se bojíš výrazné rtěnky,možná ti postačí rudý lesk,avšak pořád méně výrazný než rtěnka.
Úžasný je Dermacol v odtínu deset-nádherně voní a není drahý-obrázek je pouze orientační odstín na fotce jsem nenašla

LIP GLOSS

Tak snad se Vám tenhle look povedl!

Miley